Вербенський ліцей здобув ІІ місце

16 травня 2018 року на базі комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської області пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Свіжий вітер". Команда «Fresh wind»  Вербенського ліцею здобула ІІ місце у номінації "Театральне мистецтво". Команду підготували  Гогой Олена Анатоліївна, керівник гуртка "Основи біології" та вчитель музики Мусійчук Ольга Вікторівна. Учні 9 класу Довгаюк Андрій, Гордійчук Марія, Кешеля Ірина, учениця 10 класу Рачинська Ірина, учениця 7 класу Пилип'юк Діана успішно представити Демидівську територіальну громаду на даному конкурсі. Діти та педагоги отримали незабутні позитивні враження не тільки від конкурсу, а й  проведеної для них екскурсії у теплицю Станції юних натуралістів.

Свято Букваря

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашого ліцею. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників. Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Отож, і 11 травня стало радісним днем у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою - Букварем.