Демидівська селищна рада

Рівненської області

Проекти рішень

Про затвердження договорів, укладених селищним головою від імені Демидівської селищної ради

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Бакалейко Г. Б. жительці смт Демидівка

Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Демидівської селищної ради

Про внесення доповнень та затвердження  Статуту комунального підприємства Демидівського  виробничого  управління житлово-комунального  господарства в новій Редакції

Про затвердження Положення про оренду комунального майна Територіальної громади Демидівської селищної ради

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Звірук Марії Данилівні жительці смт Демидівка

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Демидівської селищної  ради VII скликання, затвердженого рішенням сесії селищної ради від 10.11.2017 №____

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Ковальчук Н.І. жительці с. Лішня

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянина  Мендака М.В. жителя с. Острів

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Панчук В.М. жительці с. Лішня

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Пізгор Г.А. жительці с. Пляшева

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянину Порадюку М.Д. жителю смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Порадюк Х.Д. жительці смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянина  Похільчука М.С. жителя с. Вишневе

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Солочинській С.В. жительці с. Рудка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Сорокіній К.Я. жительці смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Тимощук В.П. жительці смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Ткачук О.І. жительці с. Солонів

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Міцюк Ганні Василівні жительці с. Лішня

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Шаулі Л.О. жительці смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Шурук  М.П. жительці смт Демидівка

Про надання матеріальної допомоги на лікування громадянці Якимчук М.А. жительці смт Демидівка

Про надання земельних ділянок безоплатно у власність гр. Бульчик В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства

Про надання земельної ділянки в оренду ПАТ «Укртелеком»

Про встановлення на облік (чергу) гр. Хмарука В.П., для виділення земельної ділянки

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Цимбалюку В.М. та передачу земельної ділянки у землі запасу Демидівської селищної ради

Про надання земельних ділянок безоплатно у власність гр. Чирському В.М., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства

Про надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шурин М.П., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ярощуку О.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 5 років ТзОВ «ДІП-РУТС»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Тичинюку В.Г.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Сухомлинову Л.С.

Про надання земельних ділянок безоплатно у власність гр. Тарасюк Р.І., для ведення особистого селянського господарства 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Теслюку В.М.

Про внесення змін в рішення сесії №447 від 19.08.2008 року та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Росоловській О.М.

Про внесення змін до рішення від 10.03.2017  року № 561 щодо зменшення орендної плати за земельну ділянку гр. Роюку М.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 7 років Мисько Г.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Міцюк Г.В.  

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Свідер Л.О.

Про надання земельних ділянок безоплатно у власність гр. Семенюк Є.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства,

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради у 2018 році

Про внесення змін до рішення №344  від 30 червня 2018 року «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради у 2019».

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Стародубцю Г.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Очковському О.М.

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Прендецькому В.П., для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Галабузіні С.О.

Про надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Галузі Л.Я. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Демидівка.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Гогой В. Т.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Грабару М.О.

Про надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Данилюк Л.І., для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд.

Положення про порядок проведення земельних торгів на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді

Про припинення права користування Земельними ділянками гр. Загоруйко Л.І., про надання дозволу на виготовлення технічної документації та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Загоруйку І.П.

Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгiв на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді

Про внесення змін до рішення від 30.05.2018  року № 276 щодо зменшення орендної плати за земельну ділянку гр. Зеленку Ю.П.

Про надання земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Коваль Н.М., Бекало О.М.  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд 

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ковальчук А.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кравець Н.О., для будівництва і обслугвування будівель закладів побутового обслуговування 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Лащук Л.А.

Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність гр. Мельничуку Н.М., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Про надання земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Петрук М.О., Малій Г.О.  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгiв на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ваколюк О.В.

Про внесення змін до рішення Вербенської сільської ради від 02.07.1992 року № 33 і про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність гр. Теслюк Г.С.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь