Проведення перевірки стосовно посадових осіб

На виконання вимог статті 2 Закону України «Про очищення влади», стосовно посадових та службових осіб (крім виборних посад) органів місцевого самоврядування здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Відповідно до пункту 9 статті 5 Закону України «Про очищення влади», інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) розміщуються протягом трьох днів після одержання заяви на офіційному веб-сайті органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка.

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством.

Г Р А Ф І К

Початку проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо посадових і службових осіб апарату Демидівської селищної ради та її виконавчих органів

Дата початку проведення перевірки (повідомлення)

Особи щодо яких розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"  Заява  Результати перевізки