Регуляторний акт – це рішення регуляторного органу, яке спрямоване на правове регулювання господарських відносин.

Регуляторним органом у Демидівській територіальній громаді є Демидівська селищна рада. Повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики селищною радою покладені на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціальноекономічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань. Перевірку економічної доцільності проєктів та відстеження діючих регуляторних актів здійснює відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту та регуляторної діяльності, правове забезпечення – юридичний відділ апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради. Контроль за здійсненням державної регуляторної політики в частині регуляторних актів виконавчого комітету проводить заступник селищного голови.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Закон України від 11.09.2003 року «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Постанова КМУ №308 від 11.03.2011 року «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

Закон України від 14.12.2010 року №2784-VI «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»